Xizmatlar ro’yxati

“Ozbekiston temir yo’llari” AJ xizmatlari ro’yhatini yuklash

YUK TASHISH ISHLARIGA OCHIQ TEMIR YO’L STANSIYALAR RO’YXATI

Stansiya nomi      Stansiya kodiAmalga oshirilayotgan tijorat ishlarining turlari
123
Ablik7227011,3,4,6,8,8n,9,10,10n
Adjibukut7324023
Ayritam7334051
Akaltin7249041,3,8n,10n
Akbarabad743214
Akkavak7213043
Akcha7228053
Alat7307083
Alatun7333011
Almazar7243021,3
Altiarik7424041,3
Altinkul7373021,3
Amuzang7366001
Amuzang(eksp.)736507
Angren7226081,3
Andijan 17436042,3
Andijan 27420033,8n
Andijan-Severniy7437081,2,3,4,5,8,9,10
Andijan-Yujniy743623
Aranchi7216053
Arikbashi7404093
Assake7434073,8n,10n
Axangaran7230091,3,5,6,8n,10n
Axunbabaeva7432093
Bagat7385021,3
Baday7447001,3
Baktriya7353073
Barraj7218021,3
Barsa-Kelmes(rzd)7446071,3
Baxt7248001,3,4
Bayaut7251083
Bekabad7261001,2,3,4,8n,9,11n
Bekabad(eksp.)726204
Beruni7346051,3
Binokor(rzd)7312023
Bozsu7214083
Boysun7292021,2,3
Boytog7268063
Boldir7394011
Boldir(eksp.)734709
Buvayda7405021,3
Bulungur7275081,3,4
Buxara 17300021,2,3,4,9
Buxara 27301061,2,4,5,8,9
Galaba7363043
Galaba(eksp.)736403
Gallyaaral7272073
Grunchmazar7438013
Guzar7337061,3
Gulistan7250041,3,4
Daliguzar7223073
Darband7291091,2,3
Dasht7335093
Dashtobod7266091,3
Denau7360091,2,3,4,9
Dexkonobod7289051,2,3,5,8
Djambay7276013,8n,10n
Djarkurgan7354001,2,3,4,9
Djizak7269031,2,3,4,5,8,9
Djuma7281062.3
Djumurtau7379043
Djumurtau (eksp.)738004
Dustlik7256061
Jayron7343043
Jaloir (rzd)7234033
Jaslik7370011
Zarafshan7277051,3
Zarbdar7267021,3,4
Zafarabad (rzd)7316073
Zievuddin7287083
Zirabulak7286041,3
Irdjarskaya7255021,3
Istiklol7399001,3
Kagan7406061,3
Kadir ya7212001,3
Kakir7422071,8
Kamashi7338081,2,3,4,9
Kanimex7315031,3
Karakalpakstan7369011
Karakalpakstan (eksp.)736808
Karakatta7317001
Karakul7306041,3
Karaozek7325061
Karaulbazar7303031,3
Karmana7309053,8,10
Karmana(eksp.)740201
Karshi7331041,2,3,4,5,8,9,10
Kasan7330001,2,3,4,9
Kattakurgan7284071,2,3,4
Kashkadar ya7332083
Keles7201041,3
Keles (eksp.)720602
Kengsoy7326021,3,4,9
Kirgili7427051,3,8n,10n
Kitab7341071,2,3,4,5,9
Kokand 17400041,2,3,4,5,8,9,10
Kuva7433031,3
Kuvasay7429021,3,4
Kuvasay (eksp.)743002
Kudukli736121
Kudukli (eksp.)736206
Kumkurgon7356081,3
Kumshungul7392041,3
Kungrad7372091,2,3,8n,9,10n
Kunxodja7397021,8n,10n
Kuchluk7233071,3
Kizilkuduk7318041,3
Kiziltepa7310051,3
Kirkkiz7371051, 8n, 10n
Maylisay7323093
Margilan7425081,2,3,4,5,8,9,10
Marjonbulok7274041,3,4
Marokand7280023
Miskin7398061,3
Mubarek7327031,3
Murgak7304073
Muruntau7320083
Mustakillik7302013
Navoi7313061,3,4
Nazarbek7222031,3,4
Nazarxan7395051,3
Naymankul7377073
Naymankul  (eksp.)737800
Namangan7411002,3,4,9
Naushaxar7349061,3
Nishan7342001
Nishan (eksp.)734408
Noviy Chinaz7245023
Nukus7390071,3,5,8,10
Nurbulok7282043
Ozodlik7231023
Okjar7294001,2,3
Okrabot7290051,2,3
Paytug7419083
Pap7407021,3
Paxta7242093,8n,10n
Paxtakor7257083
Pitnyak7387051,3
Pitnyak (eksp.)738803
Raz’ezd №2057263083
Raz’ezd №37265053
Raz’ezd №167273003
Raz’ezd №287285001
Raz’ezd №387311091
Raz’ezd №1487329003
Rapkan7403051
Raustan7410071,3,5,8,8n,9,10,10n
Raximova7237041,3
Savay7439051,3,4
Savay (eksp.)744005
Salar7209033
Samarkand7278093,4
Sariasiya7361021,2,3,4,9
Sergeli7235071,3,8,8n,10,10n
Serniy Zavod7328073,8n,10n
Suvonobod (eksp.)740108
Sultanab (eksp.)744202
Surxani7355041,3
Sirdar inskaya7247071,3,4,8n,10n
Sirdar inskaya (eksp.)725305
Takirkul7391001,3
Temiryulobad7417023,8,10
Tangimush7293061,2,3
Tanxoz7340033
Taxiatash-Pristan7389071,3
Tashkent-Tovarniy7224002,3,4,5,8,,10,
Termez7351091,2,3,4,5,8,9,10,10n
Termez-Port7367041,2,3,4,6,8n,10n
Termez-Port(eksp.)735203
Tinchlik7314072,3,5,8
Toytepa7232061,3,8,10
Toshguzar7288011,2,3,4
Tukimachi7236003,6
Turakurgan7409071,3,9
Turtgul7396091,3
Uychi7413083
Ulugbek7279021,3,5,8,9,10
Urgench7383052,3,4,5,7,8,9,10
Urtaaul7238083,8n,10n
Uchkuduk7321013,8n,10n
Uchkuduk 27322053
Uchkurgan7414011,2,3,4,9
Uchkurgan (eksp.)741505
Uchkizil7350061,7
Farxad7260071,3
Fergana 27428091,3,6,8n,10n
Furkat7423001,3
Xavast7258031,2,3,4,5,9
Xazarasp7386061,3
Xayrabad7359091,3
Xakkulabad7418061,3
Xalkobod7416093
Xamza7225043,8n,10n
Xanabad7441093
Xanabad (eksp.)744404
Xanki7384091,3
Xatep7375001,9
Xodjadavlet (eksp.)730801
Xodjeyli7376031,2,3,4,9
Xodjikent7220063
Chartak7412041,3,4
Chimbay7393081,3
Chimkurgan7264013
Chinaz7244061,3
Chirchik7215011,3,4,5
Chukursay7200001,3,8,9,10,8n,10n
Chust7408033
Shavat7381081,3
Shavat (eksp.)738201
Sherabad7348023
Shumanay7374061,2,9
Shurtan7336023
Shurchi (rzd)7358053
Ellikala7345011,3
El bayan7357011,2,3,4,9
Yaypan7443061,3
Yakatut7305003
Yakkobag7339031,3
Yalangach7211073,8n,10n
Yangi-Zarafshan7319083,5,8n,10n
Yangier7252013
Yangiyul7240011,3,4